CKPSMS Brand - 1Set #KP355-085G-335x260 Embroidery Hoop (1 Frame+1 Ring 335MM*260MM- 355MM Wide (14") Compatible with/Replacement for Tajima Brand Commercial Embroidery Machines (KP355-085G-335x260)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
  • 1PCS Commercial Embroidery Hoop - 335MM*260MM
  • - Compatible with/Replacement for most Tajima and PRO commercial brand embroidery machines that accept 355mm (14") wide hoops
  • - End to End Length: 355mm (14") -- Compatible with/Replacement for most machines that take 355mm (14") wide hoops - Double-height hoop